مرکز آموزش غیر حضوری
اطلاعیه امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95

بسمه تعالی

اطلاعیه امتحانات پایان نیمسال ـــ  نیمسال اول ــ سال تحصیلی 1395 - 96

بخش معارف اسلامی غیرحضوری

با سلام قبل از تذکرات امتحانی به دو نکته ذیل توجه نمایید:

الف : مشخصات سجلی خود اعم از نام ، نام خانوادگی ،

نام پدر ، شماره ملی و ادرس و .... در سیستم برسی نموده و اگر اشتباهی در آن وجود دارد به دفترمعارف جهت اصلاح ان اطلاع دهید چرا که در صورت قبولی در کلیه آزمونها ؛ صدور گواهی پایان دوره بر اساس همین مشخصات انجام می گیرد.

ب : قبل از شرکت در ازمونها ابتدا نمرات اذرماه و سپس واحدهای انتخابی و واحدهای باقی مانده را برسی کنید تا جهت شرکت در امتحان پایان دوره که در روزهای 28 و 29 بهمن سال جاری برگزار می شود واحد مانده یا تجدیدی نداشته باشید که این امر حضور شما در امتحانات پایان دوره را با مشکل مواجه خواهد ساخت.

تذکرات مهم امتحانی :

1.     جهت پاسخگویی سؤالات از 1تا 10 بهمن ماه ، به سامانه دانش پژوهان، آیکن «آزمون» مراجعه نمائید.

2.      پاسخگویی به کلیه سوالات غیر از درس استفتائات فقط صورت آنلاین انجام می گیرد

3. چنانچه در ایام امتحانی در خصوص امتحانات برایتان مشکلی پیش آمد (با مشکل قطعی برق یا اینترنت و ... مواجه شدید)، جهت رفع مشکل از 2 تا 10 بهمن در ساعات اداری با شماره 32112315 با پیش شماره 025 تماس بگیرید.(جهت اطمینان از ثبت پاسخ درسهایی هم که شرکت نموده اید روز بعد از آزمون فقط در ساعت 30/7 تا 30/8 صبح با تلفن فوق تماس حاصل فرمایید).

4. با توجه به اینکه اخرین نیمسال اجرای برنامه معارف می باشد توجه داشته باشید که : سوالات دروسی که در انتخاب واحد شما ثبت نشده باشد، برایتان نمایش داده نخواهد شد، لذا ابتدا از ثبت انتخاب واحد خود در سامانه دانش پژوهان، آیکن نمایش انتخاب واحد ترم جاری مطمئن شوید و سپس برای پاسخگویی سوالات دروسی که انتخاب واحد نموده اید اقدام نمائید.

5. هر دانش پژوه موظف است شخصاً اقدام به پاسخگویی سوالات نماید و چنانچه دانش پژوهی تخلف نماید شرعاً مسئول است.

6. برای پاسخگویی به سوالات هر درس در بین روزهای امتحانی ، یک ساعتی را اختصاص دهید و به پاسخگویی اقدام نمائید.

7‌. حداکثر زمان اختصاص یافته براى پاسخ‌گویى هر درس 60 دقیقه مى‌باشد.

8‌. پس از پاسخ به تمام سؤالات می توانید با بستن صفحه آزمون، از بخش آزمون خارج شوید و نیازی نیست تا پایان 60 دقیقه زمان پاسخگویی، صبر نمائید.

‌9. براى پاسخ به سؤالات فقط یک‌بار مى‌توانید وارد «آزمون» درس شوید، و پاسخگویی به سوالات در زمانهای متفاوت امکانپذیر نیست، لذا هنگام آمادگى کامل براى آزمون، به پاسخ دادن سؤالات اقدام نمائید.

11. توصیه می شود که پاسخ به سوالات را در روزهای اول انجام دهید تا در روزها و یا ساعات پایانی زمان آزمون با مشکلاتی از قبیل کندی سرعت اینترنت، قطعی شبکه و... مواجه نشوید.

12. سؤالات کلیه دروس به غیر از درس استفتائات به صورت تمام تستی طرح گردیده است.  لذا «آزمون آنلاین» فقط براى پاسخ دادن به آزمون‌هایی است که تستى مى‌باشند، لذا پاسخ سؤالات درس استفتائات را فقط از طریق پست یا مراجعه حضوری می توان تحویل داد.

توجه 1: دانش پژوهانی که پاسخنامه را از طریق پست ارسال می‌کنند، باید حداکثر تا پایان وقت اداری روز یکشنبه : دهم بهمن ماه جهت ارسال به پست تحویل دهند. (آدرس پستی: قم، جامعه‌الزهراء، صندوق پستی 3588 – 37185 بخش معارف اسلامی غیرحضوری).

توجه 2: دانش پژوهانی که قصد تحویل پاسخنامه­ را به صورت حضوری دارند، لازم است در ساعات اداری تا یازده بهمن به جامعه الزهرا - ساختمان اداری برادران (درب شیشه ای )بخش آموزش معارف اسلامی غیرحضوری مراجعه نموده و از تحویل آن به افراد متفرقه، نگهبانی و یا  بخش های دیگر جامعه الزهرا سلام الله علیها خودداری نمایند که در غیر اینصورت بخش معارف هیچگونه مسئولیتی را بعهده نخواهد گرفت.

13. کلیه خواهرانیکه واحدهای انان بیش از 10 درس یا 12 واحد است و در زمان تعین شده (ده روزه) نتوانسته اند به همه دروس پاسخ دهند می توانند بعد از اتمام ده روز امتحان در تماس با دفتر معارف برای دروسی که در ازمون ان شرکت نکرده اند زمان ازمون این دروس را هماهنگ کنند تا برای شرکت در پایان دوره مشکلی بنام واحد مانده یا قبول نشده نداشته باشند.

جهت شرکت در «آزمون آنلاین» اینجا را کلیک نمائید:

 برای دریافت سوالات و پاسخنامه درس استفتائات، روی گزینه‌ی زیر کلیک نمائید:

  •  مشخصات خود را در پاسخنامه  استفتائات به صورت دقیق، کامل و گویا بنویسید، (مخصوصاً در هنگام نوشتن کد تحصیلی  و نام مرجع تقلید خود دقت لازم را داشته باشید.)

 

آموزش بخش معارف اسلامی غیرحضوری

1395/10/26
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:3
Powered by DorsaPortal