معاونت آموزش
پایان نامه سطح3
 

بسمه تعالی

با توجه به راه اندازی سامانه پایان نامه، کلیه مراحل انجام پایان نامه به صورت سیستمی انجام می گیرد، لذا فرم­ ها به صورت کپی یا از طریق ایمیل پذیرفته نمی­ شود. و همه طلاب موظفند از طریق سامانه پایان نامه اقدام نمایند.

البته جهت آشنایی و سهولت کار، نمونه فرم­ های سامانه در این قسمت قرار داده شده است.که ابتدا مطالب خود را در این فرم ها تایپ نمایید تا در هنگام استفاده از سامانه، مطالب تایپ شده را در سامانه کپی نمائید.

قابل ذکر است که فرم های: «طرح اجمالی» ، «طرح تفصیلی» و «گزارش پیشرفت» به گونه ای طراحی شده اند که فقط امکان تایپ اطلاعات مورد نظر را به شما می دهد. از این رو تغییر دیگر قسمت های فرم و صفحه بندی آن ممکن نیست. جهت تایپ اطلاعات مورد نظر، روی قسمت مشخص کلیک نمایید و در کادری که نمایان می شود، اطلاعاتتان را وارد نمایید.

   

 
تذکرات لازم در مورد جلسه دفاعیه و مراحل پس از آن:

الف- زمان­بندی جلسه دفاعیه (حداکثر 75 دقیقه) به ترتیب ذیل:

1.        تلاوت قرآن توسط دبیر جلسه؛

2.        گزارش مهم­ترین یافته علمی پایان­ نامه، توسط طلبه (10 الی 15 دقیقه)؛

3.        نقد پایان­ نامه توسط استاد محترم داور (25 الی 30 دقیقه)؛

4.        دفاع طلبه از پایان­ نامه و پاسخ گویی به نقدها و اشکالات وارد شده بر پایان­ نامه (10 دقیقه)؛

5.        دفاع استاد راهنما و مشاور از پایان­ نامه (هر یک به مدت 10 دقیقه)؛

6.        مشورت اساتید برای ارزیابی و تشخیص امتیاز؛

7.        قرائت نتیجه دفاع و صورت جلسه و نیز اعلام نمره توسط نماینده اداره پایان­ نامه (دبیر جلسه)؛

ب- بعد از برگزاری جلسه دفاعیه پایان­ نامه:

1.    در صورتیکه پایان­ نامه مشروط به اصلاح گردید، طلبه موظف است اشکالات استاد داور را حداکثر تا یک ماه اصلاح نموده و 2 نسخه از پایان­ نامه که مورد تأیید استاد داور و راهنماست، با فیش بانکی واریزی به شماره حساب 0108249945006 (بانک ملی به مبلغ 22000 تومان به نام جامعةالزهرا به اداره پایان­ نامه تحویل دهد. همچنین ارائه سی­دیword  و pdf پایان­ نامه به اداره پایان­ نامه ضروری است.

تذکر: در صورتیکه طلبه نیاز به نسخه صحافی شده برای خودش نیز دارد، به جای 2 نسخه و 22000 تومان، 3 نسخه از پایان­ نامه را به همراه 33000 تومان به شماره فوق واریز نماید.

2. جهت ارسال مدارک برای صدور دانشنامه (مدرک تحصیلی) با اداره خدمات آموزشی، شماره تلفن­های: 22- 32112321 تماس حاصل نمائید.

1396/10/30
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1.29 تعداد کل امتیازها:14
Powered by DorsaPortal